Zosilňovač vlákien dopovaných na 1550 nm Erbium ZOA1550HW

Zosilňovač vlákien dopovaných na 1550 nm Erbium ZOA1550HW

Stručný opis:


Detail produktu

Značky produktu

Vysokovýkonný single mode EDFA série ZOA1550HW sa vyznačuje nízkou hlučnosťou a vysokou linearitou. Zabudovaný dobre vykonaný CWDM integrovaný dátový tok 1490nm / 1310nm z OLT a ONU do prenosu jedného vlákna cez EDFA, zníženie počtu komponentov a zlepšenie výkonu a spoľahlivosti systému. Ponúka flexibilné a lacné riešenie pre veľké pokrytie CATV metropol a stredne veľkých miest.

Séria ZOA1550HW je vybavená dokončeným riadením APC, AGC, ATC, vynikajúcim dizajnom pre disperziu tepla, ktorý zaručuje dlhodobú prácu a stabilnú prevádzku PUMP laseru. RJ45 na zadnom paneli ponúka sieťové rozhranie SNMP. Širokouhlý LCD zobrazuje alarmujúce všetky parametre celej jednotky. Ak chýba optický výkon, laser sa automaticky vypne; ponúka bezpečnostnú ochranu pre laser. Všetky optické výstupy sú umiestnené na prednom paneli (môžu byť na zadnom paneli, špecifikuje zákazník). Séria ZOA1550HW využíva techniku ​​integrácie čerpadiel s jedným režimom, EDFA a viac čerpadiel. Optimalizované pre nízky šum, umožňujú jasný prenos video, hlasových a dátových signálov. Jeho hlučnosť a spoľahlivosť je oveľa lepšia ako pri dvojitých Yb / Er zosilňovačoch.

Šasi 1RU, celkový výstupný výkon> 1 000 mW, 8 optických portov uplink, pre výstupný optický port OLT + 8 1550 nm, vynásobte dátový tok 1310/1490.

Šasi 2RU, celkový výstupný výkon> 4 000 mW, max. 32 uplinkových optických portov, pre OLT + 32 1550nm výstupný optický port, znásobuje dátový tok 1310/1490.

Vlastnosti

(1) Vysoká kvalita: čerpadlo bývalej triedy prijíma 980 nm ako malý signál na zosilnenie, trieda prijíma vysoko výkonné viacrežimové čerpadlo 980 nm, optický výkon je optimalizovaný softvérom na minimalizáciu šumu EDFA a umožňuje, aby systémy dosahovali vynikajúce hodnoty CNR .

(2) Flexibilita: zabudovaný vysokovýkonný spínaný napájací zdroj, ktorý môže pracovať pri sieťovom napätí 85 ~ 265 Vac v sieti mesta, ako aj voliteľný napájací zdroj DC48V (potrebné rezervácie); automatická regulácia teploty chladenia podvozku. Mechanický chladič (duálne ventilátory) na zadnom paneli pomáha rozptyľovať teplo a tým chráni laser pumpy

(3) Intuitívne: Stroj vybavený mikroprocesorom monitoruje pracovný stav laseru, na displeji LCD sa zobrazujú prevádzkové parametre.

(4) Typ siete: Vyberte Kompletnú záruku na monitorovanie stavu transpondéra, aby vyhovoval národnému štandardu a bol kompatibilný so štandardom SCTE HMS, čo umožňuje sledovanie monitorovacích funkcií siete.

(5) CWDM: Integrovaný dobre fungujúci CWDM integrovaný dátový tok 1490nm / 1310nm z OLT a ONU

Technický parameter

Výkon

Register

Doplnok

Min.

Typ.

Max.

Prevádzková vlnová dĺžka CATV (nm)

1540

1560

Vlnová dĺžka prechodu OLT (nm)

1310/1490

Strata vlnovej dĺžky 1550 nm (DB)

0.8

1550 nm
Strata vlnovej dĺžky 1310/1490 nm (DB)

0.8

1310 / 1490nm
Izolácia vlnovej dĺžky medzi 1490/1550 nm (DB)

40

CATV príkon (dBm)

-8

3

 10

Celkový výstupný výkon (dBm)

26

41

Výstupný výkon každého portu (dBm)

10

22

Číslo výstupného portu

8

32

Rozdiel každého výstupného výkonu (DB)

-0,5

0,5

Hluková postava (DB)

4.5

6.5

Zhoršenie CNR systému (DB)

1

Pin = 6 dBm
Zisk závislosti na polarizácii (DB)

0,4

Disperzia polarizačného režimu (Ps / nm)

0.3

Únik výkonu čerpadla (dBm)

-30

Strata ozveny (DB)

50

Optické konektory

SC / APC, LC / APC

Sériové rozhranie

NO

Rozhranie SNMP

RJ45

Napájanie (220 V str.) (V)

100

250

Voliteľné -48VDC
Spotreba energie (Ž)

50

170

Pracovná teplota (° C)

-10

65

Skladovacia teplota (° C)

-40

80

Relatívna vlhkosť (%)

5

95

Veľkosť (Š) × (H) × (V) (″)

19 × 14,5 × 1,75

1RU

19 × 14,5 × 3,5

2RU
Poznámka Všetky jednotky s rôznym výstupným výkonom série ZOA1550HW môžu byť v kryte 2RU.

Viac bývania

 q1 q2
q3 q4
q5  q6

  • Predchádzajúci:
  • Ďalšie:

  • Sem napíšte svoju správu a pošlite nám ju