2portový prevodník Ethernet na vlákno ZJ-100102-25

2portový prevodník Ethernet na vlákno ZJ-100102-25

Stručný opis:


Detail produktu

Značky produktu

Prevodník vlákien 10 / 100M prevádza vlákna 100BASE-FX na medené médiá 100Base-TX alebo naopak. Poskytujú jednoduché a ekonomické riešenie na modernizáciu siete založenej na medi na optické vlákna, aby sa predĺžil dosah signálu. Prenosová vzdialenosť aplikácie Media Converter až 120 km. Plug-and-play dizajn, jednoduchá inštalácia. Môže byť použitý ako samostatný alebo namontovaný do šasi slotu 2U 14 prevodníka médií s centralizovaným napájaním.

špecifikácia

• 10 / 100M 2-portový prevodník Ethernet na optické médiá

• Polovičné alebo úplné duplexné automatické vyjednávanie

• 10/100 Mbps automatické vyjednávanie pre medený port

• Auto MDI / MDI-X pre medený port

• Vyhovuje normám IEEE 802.3u, IEEE 802.3X, IEEE 802.3

• Podpora funkcie Link Fault Pass Through

• Inštalácia plug-and-play

• Predĺžte vzdialenosť v sieti až na 100 km

• Voliteľný optický port SC / FC / ST, WDM

• Môže byť zabudovaný do šasi pre prevodník slotov pre médiá 2U 14

špecifikácia

  Meno Produktu  10 / 100M 2-portový prevodník Ethernet na vlákno (jednoduché vlákno, dvojité vlákno)
  Model produktu  ZJ-100102-25
  Vyhovujúce normám  IEEE802.3 / u / z / ab, 10Base-T, 100Base-TX 1000Base-TX
  Rozhranie  RJ-45: 2 × 10 / 100Base-TX Vlákno: 1 × 10 / 100Base-FX (konektor ST / SC / FC)
  Sieťové médiá  10BASE-T: Cat3,4,5 UTP (≤100 metrov) 100BASE-TX: Cat5 alebo novší UTP (≤100 metrov) 1000BASE-TX: Cat6 alebo novší UTP (≤100 metrov)
  Fiber Media  Viac režimov: 2 kB Jeden režim: 25/40/60/80 km
 Optický kábel  UTP: kat.5 / kat.6Maximálna vzdialenosť 100 mFiber (Single Mode): 8 / 125,8,7 / 125,9 / 125,10 / 125
  Kontrola prietoku  Plne duplexné riadenie prietoku IEEE802.3x Riadenie prietoku spätného tlaku v polovičnom duplexe
 Prenosová vzdialenosť  Jeden režim 20 - 100 km
  Moc  DC5V1A
  Spotreba  <5 wattov
  Pracovné prostredie  Pracovná teplota: -30~60 °; Skladovacia teplota: -35~75 ℃Relatívna vlhkosť: 5% ~ 95% (bez kondenzácie)
   škrupina  železo
  Baliaci zoznam  Prevodník médií × 1 ks / pár Napájací adaptér × 1 ks / pár Používateľská príručka × 1 ks

Certifikát kvality × 1 ks

Záručný list × 1 ks

  MTBF  300 000 hodín
  Hmotnosť a veľkosť  Hmotnosť produktu: 0,7 KG Veľkosť produktu (D × Š × V): 11 cm × 7 cm × 2,5 cm
  Záruka  3 roky

  • Predchádzajúci:
  • Ďalšie:

  • Sem napíšte svoju správu a pošlite nám ju