EPON OLT

  • ZJ5610-EL Series EPON OLT

    Séria ZJ5610-EL EPON OLT

    ZJ5610-EL je vysokointegračná a stredne kapacitná kazeta EPON OLT určená pre prístup operátorov a sieť podnikových univerzít. Vyhovuje technickým štandardom IEEE802.3 ah a spĺňa požiadavky na vybavenie EPON OLT YD / T 1945-2006 Technické požiadavky na prístupovú sieť - založené na pasívnej optickej sieti Ethernet (EPON) a technických požiadavkách EPON China Telecom 3.0. Séria ZJ5610-EL sa vyznačuje vynikajúcou otvorenosťou, veľkou kapacitou, vysokou spoľahlivosťou, kompletnou softvérovou funkciou, ...
  • xPON OLT ZC8500

    xPON OLT ZC8500

    Úvod 1. Nosičové vysokohustotné regálové zariadenie PON OLT 2. Jednotná platforma 1G-EPON, 10G-EPON a GPON 3. 10 slotov PON, 160 portov 1G-EPON alebo 80 portov 10G-EPON alebo 160 portov GPON 4 Ochrana optického spojenia PON, ochrana proti redundancii hlavných riadiacich dosiek, ochrana proti redundancii výkonových modulov. Vlastnosti 1. Štandard: EPON vyhovuje štandardu IEEE802.3-2008, GPON vyhovuje štandardu ITU-T G.984. 2. Veľká kapacita: 160 portov 1G-EPON alebo 80 portov 10G-EPON alebo 160 portov GPON. 3. Multi-porty: GE Comb ...
  • Outdoor EPON OLT ZC6000

    Vonkajší EPON OLT ZC6000

    Úvod 1. Vonkajšie vybavenie EPON OLT 2. stupňa Voliteľný voliteľný zásuvný modul 1550nm EDFA 3. 8 portov PON 4. Dizajn priemyselnej kvality, úplne uzavretý tlakovo odlievaný Al plášť 5. Redundantné výkonové moduly Vlastnosti 1. Štandard: vyhovuje IEEE802.3- 2008 štandard. 2. Servisné rozhranie: sieťová strana: 2 elektrické porty GE a 2 optické porty 10GE, používateľská strana: 8 portov GEPON. 3. Funkcia EDFA: poskytuje zásuvné moduly CATV EDFA a výstupný optický výkon je možné prispôsobiť. 4. Vysoká spoľahlivosť ...
  • Carrier-grade box-type EPON OLT ZC1600

    Nosič škatule EPON OLT ZC1600

    Úvod 1. Prístrojové vybavenie EPON OLT nosnej kvality 2. Vhodné pre prístup v malom rozsahu, flexibilné pre inštaláciu 3. 16 portov PON 4. Ochrana optického spojenia PON, redundantné výkonové moduly Charakteristiky 1. Štandard: vyhovuje IEEE802.3- 2008 štandard. 2. Kapacita: 16 portov PON. 3. Multi-porty: poskytujú porty GE (elektrické a optické) a optické porty 10GE na strane siete. 4. Vysoká spoľahlivosť: ochrana proti redundancii výkonových modulov, redundancia modulov ventilátora, ochrana optického spojenia PON ...