Prepínač Ethernet 1

  • 8 Port 1000Mbps Ethernet to 2 Fiber Switch Model ZJ-1000228-S20

    8-portový 1000 Mb / s ethernet na 2 vláknové prepínače, model ZJ-1000228-S20

    8portový 1000 Mbps Ethernet na 2 vláknové prepínače je 1000BASE-FX Ethernetové medené médium na 1000Base-TX vlákno. Poskytujú jednoduché a ekonomické riešenie na modernizáciu siete založenej na medi na optické vlákna, aby sa predĺžil dosah signálu. Prenosová vzdialenosť Fiber Switch až 120 km. Plug-and-play dizajn, jednoduchá inštalácia. Môže byť použitý ako samostatný. Vlastnosti • 8-portový 100 / 1000M Ethernet + 2-portový optický prepínač, SC • Polovičné alebo úplné duplexné automatické vyjednávanie • 100/1 000 Mb / s automatické vyjednávanie pre medený port • Auto MD ...
  • 8 Port 1000Mbps Ethernet to 1 Fiber Switch Model ZJ-1000208-S20

    8-portový port 1000 Mbit / s Ethernet na 1 vláknový prepínač, model ZJ-1000208-S20

    8portový 1000 Mbps Ethernet na vlákno Switch je 1000BASE-FX Ethernet medené médium na 1000Base-TX vlákno. Poskytujú jednoduché a ekonomické riešenie na modernizáciu siete založenej na medi na optické vlákna, aby sa predĺžil dosah signálu. Prenosová vzdialenosť Fiber Switch až 120 km. Plug-and-play dizajn, jednoduchá inštalácia. Môže byť použitý ako samostatný. Vlastnosti • 8-portový 100 / 1000M Ethernet + 1-portový optický prepínač, SC • Polovičné alebo úplné duplexné automatické vyjednávanie • 100/1 000 Mb / s automatické vyjednávanie pre medený port • Auto MDI / M ...
  • 2 Port 1000Mbps Ethernet to Fiber Switch ZJ-1000204-S20

    2portový prepínač Ethernet-Fiber 1000Mbps ZJ-1000204-S20

    2portový prepínač Ethernet na vlákno s rýchlosťou 1 000 Mb / s je medené médium typu Ethernet 1000BASE-FX na vlákno 1000Base-TX. Poskytujú jednoduché a ekonomické riešenie na modernizáciu siete založenej na medi na optické vlákna, aby sa predĺžil dosah signálu. Prenosová vzdialenosť Fiber Switch až 120 km. Plug-and-play dizajn, jednoduchá inštalácia. Môže byť použitý ako samostatný. Vlastnosti • 4-portový 100 / 1000M Ethernet + 2-portový optický prepínač, SC • Polovičné alebo úplné duplexné automatické vyjednávanie • 100/1 000 Mb / s automatické vyjednávanie pre medený port • Auto MDI / M ...
  • 2 Ports 100/1000Mbps Ethernet Fiber Switch Model ZJ-1000102-25

    2 porty 100 / 1000Mbps Ethernet Fiber Switch Model ZJ-1000102-25

    2 porty 100 / 1000Mbps Ethernet Fibre Switch je 1000BASE-FX Ethernetové medené médium na 1000Base-TX Fiber. Poskytujú jednoduché a ekonomické riešenie na modernizáciu siete založenej na medi na optické vlákna, aby sa predĺžil dosah signálu. Prenosová vzdialenosť Fiber Switch až 120 km. Plug-and-play dizajn, jednoduchá inštalácia. Môže byť použitý ako samostatný. Vlastnosti • 2-portový 100 / 1000M Ethernet + 1-portový optický prepínač, single mode, dvojité vlákno • Polovičné alebo úplné duplexné automatické vyjednávanie • 100/1000 Mb / s automatické vyjednávanie pre ...
  • 24 Port L2/L3 Managed Ethernet Switch ZJ8300-28G-4TF

    24portový riadený ethernetový prepínač L2 / L3 ZJ8300-28G-4TF

    24 portový ethernetový prepínač L2 Management, poskytuje prepínaciu kapacitu 350 Gb / s, najvyšší výkon; Vďaka výkonu presmerovania 96 Mpps, presmerovaniu rýchlosťou drôtu L2 / L3. Modulárny dizajn poskytuje 24 portov 10/100/1000 M vláknového Ethernetu RJ45 a 4 porty 10G SFP + slot, 1 port konzoly. Poskytnite dostatočnú šírku pásma pre agregáciu a výmenu základných údajov. Používatelia si môžu zvoliť porty 10G podľa dopytu, aby zabezpečili stabilnú prevádzku siete a vyváženie zaťaženia odkazov. Prepínač správy L2 10G s veľkým ...
  • 8 Port 100Mbps Ethernet to Fiber Switch  Model ZJ-100108-25

    8-portový 100 Mb / s ethernet-vláknový prepínač, model ZJ-100108-25

    Prepínač optických vlákien 10 / 100M je medené médium 100BASE-FX Ethernet na vlákno 100Base-TX. Poskytujú jednoduché a ekonomické riešenie na modernizáciu siete založenej na medi na optické vlákna, aby sa predĺžil dosah signálu. Prenosová vzdialenosť Fiber Switch až 120 km. Plug-and-play dizajn, jednoduchá inštalácia. Môže byť použitý ako samostatný. Vlastnosti • 8-portový 10 / 100M Ethernet + 1-portový optický prepínač, single mode, dvojité vlákno • Polovičné alebo úplné duplexné automatické vyjednávanie • 10/100 Mb / s automatické vyjednávanie pre medený port • Auto MDI ...
  • 4 Port 10/100Mbps Ethernet + 2 port Fiber Optic Switch Model ZJ-100204-25

    4portový 10 / 100Mbps Ethernet + 2portový optický prepínač, model ZJ-100204-25

    Prepínač optických vlákien 10 / 100M je medené médium 100BASE-FX Ethernet na vlákno 100Base-TX. Poskytujú jednoduché a ekonomické riešenie na modernizáciu siete založenej na medi na optické vlákna, aby sa predĺžil dosah signálu. Prenosová vzdialenosť Fiber Switch až 120 km. Plug-and-play dizajn, jednoduchá inštalácia. Môže byť použitý ako samostatný. Vlastnosti • 4-portový 10 / 100M Ethernet + 2-portový optický prepínač, single mode, dvojité vlákno • Polovičné alebo úplné duplexné automatické vyjednávanie • 10/100 Mb / s automatické vyjednávanie pre medený port • Auto MDI ...
  • 4 Port 100Mbps Ethernet to Fiber Switch Model ZJ-100104-25

    4-portový 100 Mb / s ethernet-vláknový prepínač, model ZJ-100104-25

    Prepínač optických vlákien 10 / 100M je medené médium 100BASE-FX Ethernet na vlákno 100Base-TX. Poskytujú jednoduché a ekonomické riešenie na modernizáciu siete založenej na medi na optické vlákna, aby sa predĺžil dosah signálu. Prenosová vzdialenosť Fiber Switch až 120 km. Plug-and-play dizajn, jednoduchá inštalácia. Môže byť použitý ako samostatný. Vlastnosti • 4 portový 10 / 100M Ethernet + 1 portový optický prepínač, dvojitý režim s jedným režimom • Polovičné alebo úplné duplexné automatické vyjednávanie • 10/100 Mb / s automatické vyjednávanie pre medený port • Auto MDI ...
  • 2 Ports 10/100Mbps Ethernet Fiber Switch Model ZJ-100102-25

    2 porty 10 / 100Mbps Ethernet Fibre Switch Model ZJ-100102-25

    2 porty 10 / 100Mbps Ethernet Fibre Switch je 100BASE-FX Ethernet medené médium na 100Base-TX Fiber. Poskytujú jednoduché a ekonomické riešenie na modernizáciu siete založenej na medi na optické vlákna, aby sa predĺžil dosah signálu. Prenosová vzdialenosť Fiber Switch až 120 km. Plug-and-play dizajn, jednoduchá inštalácia. Môže byť použitý ako samostatný. Vlastnosti • 2 portový 10 / 100M Ethernet + 1 portový optický prepínač, dvojitý režim s jedným režimom • Polovičné alebo úplné duplexné automatické vyjednávanie • 10/100 Mb / s automatické vyjednávanie pre meď ...