Optický zosilňovač

  • 1550nm Mini Optical Amplifier (ZOA1550MA)

    1550nm mini optický zosilňovač (ZOA1550MA)

    1. Pumpový laser optickým modulom a vlákno dotované er sa dováža z USA. 2. Stroj je vybavený dokonalým a spoľahlivým optickým výstupom, stabilizačný obvod a obvod na reguláciu teploty laserového termoelektrického chladiča zaisťujú najlepší výkon celého stroja a stabilnú dlhú životnosť lasera 3. Stroj má zabudovaný mikroprocesorový softvér s laserové monitorovanie stavu, digitálny displej, varovanie pred poruchami, správa siete a ďalšie funkcie. Akonáhle bude prevádzkový ...
  • Mid-stage Access EDFA  (ZOA1550MC)

    Prístup do stredného stupňa EDFA (ZOA1550MC)

    Funkcie 1. Prijíma laserové čerpadlo JDSU alebo Oclaro 2. Prijíma vlákno OFS 3. Výrobný proces SMT zaisťuje malé rozmery a nízku spotrebu energie, ale vysokú stabilitu 4. Mikro automatický monitor PCB 5. Nastaviteľný výstup (-4 ~ + 0,5) 6. Maximálne výstupy 23 dBm (laser s jedným čerpadlom) Schéma Spodná strana ps Upside (jednotka : mm) Priradenie kolíkov PIN # Názov Popis Poznámka 1 + 5V + 5V prívod vody 2 + 5V + 5V prípojka kanálu 3 + 5V + 5V prípojka kanálu 4 + 5V + 5V dodávka vody 5 Rezervovať Žiadne pripojenie ...
  • 1550nm Erbium Doped Fiber Amplifier ZOA1550HW

    Zosilňovač vlákien dopovaných na 1550 nm Erbium ZOA1550HW

    Vysokovýkonný single mode EDFA série ZOA1550HW sa vyznačuje nízkou hlučnosťou a vysokou linearitou. Zabudovaný dobre vykonaný CWDM integrovaný dátový tok 1490nm / 1310nm z OLT a ONU do prenosu jedného vlákna cez EDFA, zníženie počtu komponentov a zlepšenie výkonu a spoľahlivosti systému. Ponúka flexibilné a lacné riešenie pre veľké pokrytie CATV metropol a stredne veľkých miest. Séria ZOA1550HW je vybavená dokončeným ovládaním APC, AGC, ATC, vynikajúcim dizajnom pre ...
  • Raman Optical Amplifier  ZRA1550

    Optický zosilňovač Raman ZRA1550

    Zosilňovač vlákien dopovaných Erbiom (EDFA), kvôli šumu spontánnych emisií (ASE) a kaskádam, hromadeniu hluku spontánnych emisií, výrazne zníži SNR prijímača systému, čím obmedzí kapacitu systému a vzdialenosť bez relé. Nová generácia zosilňovača Ramanovho vlákna (ZRA1550) dosahuje zosilnenie optického signálu optickým ziskom generovaným stimulovaným Ramanovým rozptylom (SRS). FRA má široké spektrum zisku; šírku pásma zisku je možné ďalej rozšíriť o ...
  • Outdoor Erbium-Doped Fiber Amplifier ZOA1550W

    Vonkajší zosilňovač s vláknami s prídavkom Erbium ZOA1550W

    ZOA1550W séria 1550nm Erbium Doped Fiber Amplifier (out-door) je na podanie prihlášky, prijíma 980nm alebo 1480nm vysokú linearitu, optickú izoláciu, DFB, termoelektrický chladiaci DFB laser vyrábaný spoločnosťami JDS-U, Fujitsu, Nortel, Lucent, Fitel a ďalšími svetovo preslávené polovodičové spoločnosti ako čerpací zdroj. Vo vnútri stroja je vybavený výstupným obvodom pre stabilizáciu optickej sily a laserovým termoelektrickým chladiacim zariadením, regulačným obvodom pre stabilizáciu teploty pre zabezpečenie opt ...
  • CATV Optical Amplifier Module

    Modul optického zosilňovača CATV

    Modul CATV EDO ZOA1550MB prijíma štandardné verzie pre jednokanálové a úzkopásmové pripojenie. Súčasťou EDFA je laser na chladenie čerpadla, vstupný monitor a vstupný izolátor, výstupný monitor a výstupný izolátor, kompaktná veľkosť balenia 90 x 70 x 20 mm. Súčasťou je užívateľsky prívetivé 30-kolíkové rozhranie, ktoré umožňuje zariadeniu komunikovať s riadiacou elektronikou. Vlastnosti (1) Vysoká kvalita: využíva medzinárodný značkový laser s pumpou 980 nm, optimalizovaný softvér pre funkcie napájania, zosilnenia a rovinnosti, ktorý zaručuje nízky NF a ...
  • 1550nm Erbium Doped Fiber Amplifier   ZOA1550H

    Zosilňovač vlákien dopovaných na 1550 nm Erbium ZOA1550H

    ZOA1550H EDFA prijíma ako čerpací zdroj spoločnosti JDSU, Lumics a ďalšie svetovo známe polovodičové spoločnosti. Vo vnútri stroja je vybavený výstupným obvodom pre stabilizáciu optického výkonu a laserovým termoelektrickým chladiacim zariadením, obvodom pre kontrolu teplotnej stability pre zaistenie optimálneho výkonu stroja a laserovej stability s dlhou životnosťou. Softvér mikroprocesora monitoruje pracovný stav laserov, obrazovka VFD zobrazuje prevádzkové parametre. Akonáhle sa laserové prevádzkové parametre ...
  • 1550nm Erbium Doped Fiber Amplifier   ZOA1550

    Zosilňovač vlákien s dopínaním na 1550 nm Erbium ZOA1550

    Popis produktu Výkonový nastaviteľný zosilňovač z erbiom dopovaného vlákna série ZOA1550 je navrhnutý špeciálne pre siete CATV. Vďaka prevádzkovej vlnovej dĺžke EDFA 1 550 nm, v súlade s pásmom nízkych strát vlákna, a jeho technológia bola pomerne vyspelá, je široko používaná. Prijímame spoločnosti JDSU, Fitel a ďalšiu svetovo preslávenú polovodičovú spoločnosť vyrábajúcu 980nm alebo 1480nm čerpadlo, ktoré s vysokou linearitou, optickou izoláciou, distribuovanou spätnou väzbou, termoelektrickým chladiacim DFB laserom. ERF ...