Produkty

  • EOC Slave EB-400/401 EOC Terminal: EB-400-B/EB-401-B

    Terminál EOC EOC Slave EB-400/401: EB-400-B / EB-401-B

    Nezávislé koncové zariadenie EOC. Technológia HomePlug AV / IEEE 1901, prijíma čip Qualcomm AR7411, využíva nízkofrekvenčné pásmo pod 65 MHz a spolupracuje s koncovým zariadením EOC série EOC na realizácii prenosu dátových údajov Ethernet v koaxiálnej distribučnej sieti. Voliteľná funkcia WIFI. Funkcie produktu 1. Dodaná je zjednotená konfigurácia šablón centrálnej kancelárie a zariadenie je vybavené technológiou plug and play. 2.Poskytnite 1 RF vstupný kábel so zmiešaným signálom a 1 výstup TV signálu RF ...
  • Outdoor 2 WAY TAP (5~1000 MHz)

    Vonkajší 2-cestný kohútik (5 ~ 1 000 MHz)

    HT200B11 Hodnota odbočenia dB 4 8 11 14 17 20 23 26 29 32 Vloženie Strata In-Out (-dB Max) Frekvencia (MHz) 5 ~ 10 - 3,2 1,7 0,9 0,5 0,5 0,5 0,4 0,4 ​​0,4 ​​11 ~ 300 - 3,0 1,7 1,1 0,6 0,7 0,6 0,5 0,5 0,5 301 ~ 400 - 3,2 2,0 1,3 0,8 0,8 0,8 0,5 0,5 0,5 401 ~ 450 - 3,5 2,0 1,4 1,0 1,0 0,9 0,7 0,7 0,7 451 ~ 600 - 3,7 2,2 1,1 1,1 1,0 1,0 0,8 0,8 0,8 601 ~ 750 - 4,1 2,6 1,8 1,5 1,3 1,3 1,2 1,2 1,2 751 ~ 900 - 4,3 2,8 2,2 1,7 1,6 1,5 1,4 1,4 ...
  • Outdoor 4 WAY TAP (5~1000 MHz)

    Vonkajší 4-cestný kohútik (5 ~ 1000 MHz)

    HT400B11 Hodnota odbočenia dB 8 11 14 17 20 23 26 29 32 Vloženie Strata In-Out (-dB Max) Frekvencia (MHz) 5 ~ 10 - 3,2 1,6 1,0 0,6 0,5 0,5 0,4 0,4 ​​11 ~ 300 - 3,0 1,7 1,0 0,7 0,7 0,6 0,5 0,5 301 ~ 400 - 3,2 1,9 1,3 0,9 0,9 0,8 0,5 0,5 401 ~ 450 - 3,5 2,0 1,4 1,1 1,0 0,9 0,7 0,7 451 ~ 600 - 3,7 2,2 1,5 1,2 1,1 1,0 0,8 0,8 601 ~ 750 - 4,1 2,6 1,8 1,5 1,4 1,3 1,2 1,2 751 ~ 900 - 4,5 3,0 2,2 1,7 1,7 1,5 1,4 1,4 901 ~ 1000 - 4,9 3,5 2,5 2,0 2,0 1,8 1,7 1,6 Strata odbočky ...
  • Outdoor 8 WAY TAP (5~1000 MHz)

    Vonkajší 8-cestný kohútik (5 ~ 1 000 MHz)

    HT800B11 Hodnota odbočenia dB 11 14 17 20 23 26 29 32 Strata vloženia In-Out (-dB Max) Frekvencia (MHz) 5 ~ 10 - 3,2 1,6 1,0 0,6 0,5 0,5 0,4 11 ~ 300 - 3,0 1,7 1,0 0,7 0,7 0,6 0,5 301 ~ 400 - 3,2 1,9 1,3 0,9 0,9 0,8 0,5 401 ~ 450 - 3,5 2,0 1,4 1,1 1,0 0,9 0,7 451 ~ 600 - 3,7 2,2 1,5 1,2 1,1 1,0 0,8 601 ~ 750 - 4,1 2,6 1,8 1,5 1,4 1,3 1,2 751 ~ 900 - 4,5 3,0 2,2 1,7 1,7 1,5 1,4 901 ~ 1000 - 4,9 3,5 2,5 2,0 2,0 1,8 1,7 Strata odbočky I ...
  • Outdoor Splitters (5~1000 MHz)

    Vonkajšie rozbočovače (5 ~ 1 000 MHz)

    HT204B21, HT306B21, HT306B21 Šírka pásma parametrov 2-cestná, 3-cestná (vyvážená) HT306A21, 3-cestná (nevyvážená) HT306B21 Insertion Loss In-Out (-dB Max) Frekvencia (MHz) In-Low In-High 5 ~ 10 4,2 6,5 7,5 4,0 11 ~ 300 4,1 5,9 7,4 3,9 301 ~ 400 4,2 5,9 7,6 4,1 401 ~ 450 4,3 6,0 7,9 4,1 451 ~ 600 4,5 6,4 7,9 4,8 601 ~ 750 4,9 7,2 8,2 4,9 751 ~ 900 5,2 7,8 8,4 5,2 901 ~ 1000 5,3 7,9 8,7 5,4 Port2 - Port3 Port2- Port3 Port2- Port4 Port3- Port4 Low- Low Low-High Out-To-Out ...
  • Outdoor Couplers (5~1000 MHz)

    Vonkajšie spojky (5 ~ 1 000 MHz)

    HT100B21 Hodnota klepnutia dB Klepnutím 8 Klepnutím 12 Klepnutím 16 Strata vloženia In-Out (-dB Max) Frekvencia (MHz) 5 ~ 10 1,6 1,1 1,1 11 ~ 300 1,7 1,2 1,1 301 ~ 400 1,8 1,3 1,2 401 ~ 450 1,9 1,4 1,3 451 ~ 600 2,0 1,6 1,5 601 ~ 750 2,4 2,0 ​​1,7 751 ~ 900 3,0 2,4 2,2 901 ~ 1000 3,5 2,7 2,5 Strata odbočenia odbočka (± 1,5 dB) 5 ~ 600 8,5 12,0 16,0 601 ~ 1000 8,5 12,5 16,0 výstup Oddelenie odbočky (dB min.) 5 ~ 10 18 20 22 11 ~ 600 25 26 28 601 ~ 750 24 26 28 751 ~ 900 21 24 25 901 ~ 1000 19 2 ...
  • 1550nm Mini Optical Amplifier (ZOA1550MA)

    1550nm mini optický zosilňovač (ZOA1550MA)

    1. Pumpový laser optickým modulom a vlákno dotované er sa dováža z USA. 2. Stroj je vybavený dokonalým a spoľahlivým optickým výstupom, stabilizačný obvod a obvod na reguláciu teploty laserového termoelektrického chladiča zaisťujú najlepší výkon celého stroja a stabilnú dlhú životnosť lasera 3. Stroj má zabudovaný mikroprocesorový softvér s laserové monitorovanie stavu, digitálny displej, varovanie pred poruchami, správa siete a ďalšie funkcie. Akonáhle bude prevádzkový ...
  • 8 Port 1000Mbps Ethernet to 2 Fiber Switch Model ZJ-1000228-S20

    8-portový 1000 Mb / s ethernet na 2 vláknové prepínače, model ZJ-1000228-S20

    8portový 1000 Mbps Ethernet na 2 vláknové prepínače je 1000BASE-FX Ethernetové medené médium na 1000Base-TX vlákno. Poskytujú jednoduché a ekonomické riešenie na modernizáciu siete založenej na medi na optické vlákna, aby sa predĺžil dosah signálu. Prenosová vzdialenosť Fiber Switch až 120 km. Plug-and-play dizajn, jednoduchá inštalácia. Môže byť použitý ako samostatný. Vlastnosti • 8-portový 100 / 1000M Ethernet + 2-portový optický prepínač, SC • Polovičné alebo úplné duplexné automatické vyjednávanie • 100/1 000 Mb / s automatické vyjednávanie pre medený port • Auto MD ...
  • 8 Port 1000Mbps Ethernet to 1 Fiber Switch Model ZJ-1000208-S20

    8-portový port 1000 Mbit / s Ethernet na 1 vláknový prepínač, model ZJ-1000208-S20

    8portový 1000 Mbps Ethernet na vlákno Switch je 1000BASE-FX Ethernet medené médium na 1000Base-TX vlákno. Poskytujú jednoduché a ekonomické riešenie na modernizáciu siete založenej na medi na optické vlákna, aby sa predĺžil dosah signálu. Prenosová vzdialenosť Fiber Switch až 120 km. Plug-and-play dizajn, jednoduchá inštalácia. Môže byť použitý ako samostatný. Vlastnosti • 8-portový 100 / 1000M Ethernet + 1-portový optický prepínač, SC • Polovičné alebo úplné duplexné automatické vyjednávanie • 100/1 000 Mb / s automatické vyjednávanie pre medený port • Auto MDI / M ...
  • 2 Port 1000Mbps Ethernet to Fiber Switch ZJ-1000204-S20

    2portový prepínač Ethernet-Fiber 1000Mbps ZJ-1000204-S20

    2portový prepínač Ethernet na vlákno s rýchlosťou 1 000 Mb / s je medené médium typu Ethernet 1000BASE-FX na vlákno 1000Base-TX. Poskytujú jednoduché a ekonomické riešenie na modernizáciu siete založenej na medi na optické vlákna, aby sa predĺžil dosah signálu. Prenosová vzdialenosť Fiber Switch až 120 km. Plug-and-play dizajn, jednoduchá inštalácia. Môže byť použitý ako samostatný. Vlastnosti • 4-portový 100 / 1000M Ethernet + 2-portový optický prepínač, SC • Polovičné alebo úplné duplexné automatické vyjednávanie • 100/1 000 Mb / s automatické vyjednávanie pre medený port • Auto MDI / M ...
  • 2 Ports 100/1000Mbps Ethernet Fiber Switch Model ZJ-1000102-25

    2 porty 100 / 1000Mbps Ethernet Fiber Switch Model ZJ-1000102-25

    2 porty 100 / 1000Mbps Ethernet Fibre Switch je 1000BASE-FX Ethernetové medené médium na 1000Base-TX Fiber. Poskytujú jednoduché a ekonomické riešenie na modernizáciu siete založenej na medi na optické vlákna, aby sa predĺžil dosah signálu. Prenosová vzdialenosť Fiber Switch až 120 km. Plug-and-play dizajn, jednoduchá inštalácia. Môže byť použitý ako samostatný. Vlastnosti • 2-portový 100 / 1000M Ethernet + 1-portový optický prepínač, single mode, dvojité vlákno • Polovičné alebo úplné duplexné automatické vyjednávanie • 100/1000 Mb / s automatické vyjednávanie pre ...
  • 1000Mbps SFP Media Converter  ZJ-GS03-PF

    Prevodník médií SFP s rýchlosťou 1 000 Mb / s ZJ-GS03-PF

    Prevodník médií Ethernet RJ45 na SFP s rýchlosťou 1 000 Mb / s prevádza vlákno 100BASE-FX na medené médiá 100Base-TX alebo naopak. Poskytujú jednoduché a ekonomické riešenie na modernizáciu siete založenej na medi na optické vlákna, aby sa predĺžil dosah signálu. Prenosová vzdialenosť aplikácie Media Converter až 120 km. Plug-and-play dizajn, jednoduchá inštalácia. Môže byť použitý ako samostatný alebo namontovaný do šasi slotu 2U 14 prevodníka médií s centralizovaným napájaním. Vlastnosti • Prevodník médií Ethernet RJ45 na SFP 1 000 Mb / s • Polovica ...
123456 Ďalej> >> Strana 1/30