Modul vysielača a prijímača SFP

  • 10Gb/s 40KM SFP+ Optical Transceivers OPS551X3CDL40

    Optické vysielače a prijímače 10 Gb / s 40 km SFP + OPS551X3CDL40

    Vysielače a prijímače OPS551X83CDL40 10G SFP + sú navrhnuté pre 10G Ethernet 10G BASE-ER / EW na 802.3ae a môžu podporovať rýchlosť prenosu dát od 1,25 Gb / s do 11,1 Gb / s. Digitálna diagnostika je k dispozícii prostredníctvom rozhrania I2C, ako je uvedené v SFP + MSA . Vlastnosti 1. Sériové optické rozhranie 10 Gb / s kompatibilné s normou 802.3ae 10GBASE-ER / EW 2. Elektrické rozhranie kompatibilné so špecifikáciami SFF-8431 pre vylepšený 8,5 a 10 Gigabitový zasúvací modul malého formátu „SFP +“ 3. 2-w ...
  • 10Gb/s 1310nm Datacom SFP+ Optical Transceivers OPSP311X3CDL10

    Optické vysielače a prijímače 10 Gb / s 1310 nm Datacom SFP + OPSP311X3CDL10

    Optické vysielače a prijímače OPSP311X3CDL10 sú určené pre sériové optické rozhrania 10 Gb / s pre dátovú komunikáciu s vláknom s jedným režimom (SMF). Transceiver môže podporovať 9,953- 11,1 Gb / s. Dizajn vysielača a prijímača sú optimalizované pre vysoký výkon a nákladovo efektívne, aby zákazníkom dodávali najlepšie riešenia pre dátové systémy. Vlastnosti 1. Pripojiteľné za chodu 2. Sériové optické rozhranie 10 Gb / s 3. Vzdialenosť až 10 km 4. Kompatibilné so SFP + MSA 5. Balík SFP MSA s duplexným LC konektorom 6. Digitálna diagnostická mo ...
  • 10Gb/s Short-Wavelength Pluggable SFP Transceiver OPSP851X3CDLM

    10Gb / s zásuvný vysielač / prijímač SFP s krátkou vlnovou dĺžkou OPSP851X3CDLM

    Optické vysielače a prijímače OPSP311X3CDL10 sú určené pre sériové optické rozhrania 10 Gb / s pre dátovú komunikáciu s vláknom s jedným režimom (SMF). Transceiver môže podporovať 9,953- 11,1 Gb / s. Dizajn vysielača a prijímača sú optimalizované pre vysoký výkon a nákladovo efektívne, aby zákazníkom dodávali najlepšie riešenia pre dátové systémy. Vlastnosti ● Pripojiteľné za chodu ● Sériové optické rozhranie 10 Gb / s ● Vzdialenosť až 10 km ● Vyhovuje požiadavkám SFP + MSA ● Balík SFP MSA s duplexným LC konektorom ● Digitálny diagnostický monitor ...
  • 10Gb/s 80KM SFP+ Optical Transceivers OPSP551X3CDL80

    Optické vysielače a prijímače 10 Gb / s 80 km SFP + OPSP551X3CDL80

    Vysielače a prijímače OPSP551X3CDL80 10G SFP + sú navrhnuté pre 10G Ethernet 10G BASE-ZR / ZW na 802.3ae a môžu podporovať dátový tok od 1,25 Gb / s do 11,1 Gb / s. Digitálna diagnostika je k dispozícii prostredníctvom rozhrania I2C, ako je uvedené v SFP + MSA . Vlastnosti ● Sériové optické rozhranie 10 Gb / s kompatibilné s normou 802.3ae 10GBASE-ZR / ZW ● Elektrické rozhranie kompatibilné so špecifikáciami SFF-8431 pre vylepšený 8,5 a 10 Gigabitový zasúvací modul malého formátu „SFP +“ ● 2-vodičový ...
  • 10Gb/s SFP+ BIDI Optical Transceivers OPSB321X3CDL10

    Optické vysielače a prijímače 10 Gb / s SFP + BIDI OPSB321X3CDL10

    Optické vysielače a prijímače OPSPB321X3CDL10 sú určené pre sériové optické rozhrania 10 Gb / s pre dátovú komunikáciu s vláknom s jedným režimom (SMF). Transceiver môže podporovať 9,953- 11,1 Gb / s. Dizajn vysielača a prijímača sú optimalizované pre vysoký výkon a nákladovo efektívne, aby zákazníkom dodávali najlepšie riešenia pre dátové systémy. Vlastnosti ● Pripojiteľné za chodu ● Sériové optické rozhranie 10 Gb / s ● Až 80 km vzdialenosť ● V súlade so SFP MSA ● Balík SFP MSA s duplexným LC konektorom ● Digitálny diagnostický monitor ...
  • 10Gb/s SFP+ Bidi Optical Transceivers OPSPB231X3CDL10

    Optické vysielače a prijímače Bidi 10 Gb / s SFP + OPSPB231X3CDL10

    Optické vysielače a prijímače OPSPB321X3CDL10 sú určené pre sériové optické rozhrania 10 Gb / s pre dátovú komunikáciu s vláknom s jedným režimom (SMF). Transceiver môže podporovať 9,953- 11,1 Gb / s. Dizajn vysielača a prijímača sú optimalizované pre vysoký výkon a nákladovo efektívne, aby zákazníkom dodávali najlepšie riešenia pre dátové systémy. Vlastnosti ● Pripojiteľné za chodu ● Sériové optické rozhranie 10 Gb / s ● Až 80 km vzdialenosť ● V súlade so SFP MSA ● Balík SFP MSA s duplexným LC konektorom ● Digitálny diagnostický monitor ...
  • 10Gb/s 1550nm Multi-rate XFP Optical Transceivers OPXP551X3CDL40

    Optické vysielače a prijímače XFP s rýchlosťou 10 Gb / s 1 550 nm OPXP551X3CDL40

    Transceivery XFP OPXP551X3CDL40 10G 1550nm sú navrhnuté pre 10G Ethernet 10G BASE-ER / EW na 802.3ae a 10G SONET OC-192 / SDH STM-64 a môžu podporovať rýchlosť prenosu od 9,953 Gb / s do 11,1 Gb / s. Digitálna diagnostika je k dispozícii prostredníctvom rozhrania I2C, ako je uvedené v dokumente XFP MSA. Dizajn vysielača a prijímača je optimalizovaný na vysoký výkon a nákladovo efektívne, aby zákazníkom dodával najlepšie riešenia pre dátové a telekomunikačné aplikácie. Vlastnosti ● Pripojiteľné za chodu ● Podpora prenosových rýchlostí 9,95 Gb / s až 11,1 Gb / s ● Bel ...
  • 10Gb/s 1310nm Multi-rate XFP Optical Transceivers OPXP311X3CDL10

    Optické vysielače a prijímače XFP s rýchlosťou 10 Gb / s 1310 nm OPXP311X3CDL10

    Transceivery XFP OPXP311X3CDL10 10G 1310nm sú navrhnuté pre 10G Ethernet 10G BASE-LR / LW na 802.3ae a 10G SOI OC-192 / SDH STM-64 a môžu podporovať rýchlosť prenosu od 9,953 Gb / s do 11,1 Gb / s. Digitálny diagnostika je k dispozícii prostredníctvom rozhrania I2C, ako je špecifikované v XFP MSA. Dizajn vysielača a prijímača je optimalizovaný na vysoký výkon a nákladovo efektívne, aby zákazníkom dodával najlepšie riešenia pre dátové a telekomunikačné aplikácie. Vlastnosti ● Pripojiteľné za chodu ● Podpora prenosových rýchlostí 9,95 Gb / s až 11,1 Gb / s ● Nižšie ...
  • 10Gb/s 850nm Multi-rate XFP Optical Transceivers OPXP851X3CDLM

    Optické vysielače a prijímače XFP s rýchlosťou 10 Gb / s 850 nm OPXP851X3CDLM

    Transceivery XFP OPXP851X3CDLM 10G 850nm XFP sú určené pre 10G Ethernet 10G BASE-SR / SW na 802.3ae a môžu podporovať dátový tok od 9,953 Gb / s do 11,1 Gb / s. Digitálna diagnostika je k dispozícii prostredníctvom rozhrania I2C, ako je uvedené v XFP MSA. Dizajn vysielača a prijímača je optimalizovaný pre vysoký výkon a nákladovo efektívne, aby zákazníkom dodával najlepšie riešenia pre dátové a telekomunikačné aplikácie. Funkcie ● Pripojiteľné za chodu ● Podpora prenosových rýchlostí 9,95 Gb / s až 11,1 Gb / s ● Spotreba energie pod 2,5 W ● XFP MSA ...
  • 10Gb/s 1550nm Multi-rate XFP Optical Transceivers OPXP551X3CDL80

    Optické vysielače a prijímače XFP s rýchlosťou 10 Gb / s 1 550 nm OPXP551X3CDL80

    Transceivery XFP OPXP551X3CDL80 10G 1550nm sú navrhnuté pre 10G Ethernet 10G BASE-ZR / ZW na 802.3ae a 10G SONET OC-192 / SDH STM-64 a môžu podporovať rýchlosť prenosu od 9,953 Gb / s do 11,1 Gb / s. Digitálny diagnostika je k dispozícii prostredníctvom rozhrania I2C, ako je špecifikované v XFP MSA. Dizajn vysielača a prijímača je optimalizovaný na vysoký výkon a nákladovo efektívne, aby zákazníkom dodával najlepšie riešenia pre dátové a telekomunikačné aplikácie. Vlastnosti ● Pripojiteľné za chodu ● Podpora prenosových rýchlostí 9,95 Gb / s až 11,1 Gb / s ● Buďte ...
  • 10Gb/s Bidi Multi-rate XFP Optical Transceivers OPXPB321X3CDL10

    Optické vysielače a prijímače XFP s rýchlosťou 10 Gb / s Bidi OPXPB321X3CDL10

    Transceivery OPXPB321X3CDL10 10G XFP BIDI sú určené pre 10G Ethernet 10G BASE-LR / LW na 802.3ae a 10G SOI OC-192 / SDH STM-64 a môžu podporovať rýchlosť prenosu od 9,953 Gb / s do 11,1 Gb / s. Digitálna diagnostika je k dispozícii prostredníctvom rozhrania I2C, ako je uvedené v dokumente XFP MSA. Dizajn vysielača a prijímača je optimalizovaný na vysoký výkon a nákladovo efektívne, aby zákazníkom dodával najlepšie riešenia pre dátové a telekomunikačné aplikácie. Vlastnosti ● Pripojiteľné za chodu ● Podpora prenosových rýchlostí 9,95 Gb / s až 11,1 Gb / s ● Nižšie ...
  • 10Gb/s Bidi Multi-rate XFP Optical Transceivers OPXPB231X3CDL10

    Optické vysielače a prijímače XFP s rýchlosťou 10 Gb / s Bidi OPXPB231X3CDL10

    Transceivery OPXPB231X3CDL10 10G XFP BIDI sú určené pre 10G Ethernet 10G BASE-LR / LW na 802.3ae a 10G SOI OC-192 / SDH STM-64 a môžu podporovať rýchlosť prenosu od 9,953 Gb / s do 11,1 Gb / s. Digitálny diagnostika je k dispozícii prostredníctvom rozhrania I2C, ako je špecifikované v XFP MSA. Dizajn vysielača a prijímača je optimalizovaný na vysoký výkon a nákladovo efektívne, aby zákazníkom dodával najlepšie riešenia pre dátové a telekomunikačné aplikácie. Vlastnosti ● Pripojiteľné za chodu ● Podpora prenosových rýchlostí 9,95 Gb / s až 11,1 Gb / s ● Nižšie ...