ZBR104A RFoG ONU xPON

ZBR104A RFoG ONU xPON

Stručný opis:


Detail produktu

Značky produktu

JEDLÁ 

■ Prechod cez xPON

■ Funkcia AGC

■ Prevádzka v sekvenčnom režime

■ Podporuje DOCSIS 3.0 alebo 3.1

■ LED indikátory pre zapnutie, voliteľné napájanie a návrat Tx

■ -20 dB testovací port

■ Napájací adaptér 12VDC

■ Dodržiava štandardy SCTE 174

aplikácia

■ CATV, HFC siete

■ RF cez sklo

Popis

Kompaktný optický uzol PL10-4A je ideálnou platformou pre použitie v sieťach FTTH a FTTB, ktorá poskytuje nadprúdové a následné DOCSIS, hlasové, obrazové a vysokorýchlostné dátové služby cez aplikácie FTTX. PL10-4A má funkciu automatického riadenia zisku a režimu sériového snímania, v súlade s komunikačná sieť RF over Glass (RFoG). S povolenou funkciou xPON je PL10-4A navrhnutá tak, aby sieť EPON / GPON využívala službu CATV alebo sieť RFoG, aby využívala službu prenosu EPON / GPON.

špecifikácia

Cesta vpred

Parameter

Jednotka

hodnota

Stav

Optická vlnová dĺžka

nm

1540 ~ 1560

CWDM k dispozícii

Vlnová dĺžka PON Pass

nm

1 280 ~ 1 500

Strata portu PON Pass

dB

1

Optická izolácia PON

dB

> 30

Napätie monitora

V / mW

1

λ = 1550 nm

Optický vstupný výkon

dBm

-6 ~ + 2

Rozsah AGC

*Rozsah frekvencie

MHz

54 ~ 1002/1218

* Dostupné 42 / 54,65 / 86,85 / 105 MHz

plochosť

dB

± 0,75

* Sklon

dB

5 ± 1

3 ± 1 k dispozícii

Strata návratnosti výstupu

dB

≥16

Strata návratnosti optického výstupu

dB

> 45

* Výstupná úroveň

dBmV

18 ± 2

36 ± 2

1. (Pin = -1 dBm, 4% OMI / kanál, 79 kanálový NTSC, digitálny kanál nad 550 MHz
pri -6 dB offset)

2. (Pin = -1 dBm, 4% OMI / kanál, 42 k. CENELEC)

dBmV

78 ± 2

96 ± 2

* C / N

dB

51

* CTB

dB

≤-65

* CSO

dB

≤-60

Ekvivalentný vstup šumu

pA / Hz

<7

Spiatočná cesta

Parameter

Jednotka

hodnota

Stav

vlnová dĺžka

nm

1600 ~ 1620

CWDM k dispozícii

Optický výstupný výkon

mW

1 ~ 3

2 mW (3dBm) typické

* Úroveň vstupu RF

dBmV

20 ~ 40

typický

dBmV

80 ~ 100

plochosť

dBm

± 0,75

Strata vstupného návratu

dB

≥16

Strata návratnosti optického výstupu

dB

> 45

* Optický laser zapnutý na úrovni

dBmV

15

K dispozícii je požiadavka zákazníka

dBmV

75

* Optický laser vypne úroveň

dBmV

-4

K dispozícii je požiadavka zákazníka

dBmV

56

Čas laserového nábehu

pani

≤1,3

Čas laserového pádu

pani

≤1,6

iní

Parameter

Jednotka

hodnota

Stav

Napätie

V / DC

12

100 ~ 230V napájací adaptér

Spotreba energie

W

<5,5 W

Dodávaný napájací adaptér

Prevádzková teplota

-20 ~ 55

Vlhkosť 5 ~ 95%, nekondenzujúca

Optický konektor

/

SC / APC

K dispozícii je požiadavka zákazníka

RF konektor

/

F

Rozmery

mm

172 * 103 * 41

Váha

Kg

0,4

 

Obrysové kresby

sd

Nie,

Popis

1

Port na testovanie vstupného optického výkonu: na testovanie a overovanie vstupného optického výkonu: 1 V / mW

2

Indikátor vstupného optického výkonu: keď je vstupný výkon v rozsahu, indikátor sa rozsvieti nazeleno

3

Indikátor zapnutia / vypnutia

4

Indikátor napájania spätného vysielača: Zapnuté je funkčné.

5

Montážny otvor

6

Port optického vstupu / výstupu: Vkladá kábel optického signálu s konektorom SC / APC

7

xPON Port: 1310/1490nm PON Pass through to PON ONU

8

Testovací port RF: Test úrovne výstupu vpred s -20 dB

9

Port Power IN / RF OUT: Napájanie jednosmerným prúdom sa dodáva buď cez port Power alebo cez port RF

10

Power IN Port: + 12 ~ 15V DC vstup

11

príprava

Externý napájací adaptér

ht (2) ht (1) * K dispozícii je Európa, Spojené štáty, Briti a ďalšie štandardné napájacie káble. K dispozícii je spínací zdroj a lineárny napájací zdroj

Informácie o objednávaní

ZBR10

-XX

Fwd.Úroveň výstupu

-XX

Typ lasera

 a Moc

-XX

Optický konektor

-XX

LD Wdĺžka života

-XX

Kapela Split

-XX

Nabíjačka

-XX

1

Iba vpred, bez AGC, bez návratovej cesty

78

78 dBμV.

D1

DFB 1mW

SA

SC / APC

31

1310 nm

34

30/47

00

nikto

1A

Iba vpred, AGC, bez návratovej cesty

80

80 dBμV.

D2

DFB 2mW

SU

SC / UPC

47

1470 nm

45

42/54

01

Severná Amerika

2

Dvojité vlákno I / O, bez AGC, sériový režim

85

85 dBμV.

D3

DFB 3mW

FA

FC / APC

49

1490nm

57

55/70

02

Európe

2A

Dvojité vlákno I / O, AGC, sériový režim

95

95 dBμV.

I1

Izolovaný DFB 1 mW

FU

FC / UPC

51

1 510 nm

68

65/85

03

Čína

3

Jedno vlákno I / O, bez AGC, sériový režim

I2

Izolovaný DFB 2 mW

53

1 530 nm

81

85/105

04

Izrael

3A

Jedno vlákno I / O, AGC, zhlukový režim

I3

Izolovaný DFB 3 mW

55

1550 nm

88

85/108

05

Japonsko

4

Jeden optický vstup / výstup, druhé vlákno pre port xPON, ŽIADNE AGC, sériový režim

57

1570 nm

06

UK

4A

Jeden optický vstup / výstup, druhé vlákno pre port xPON, AGC, sériový režim

59

1 590 nm

61

1610 nm


  • Predchádzajúci:
  • Ďalšie:

  • Sem napíšte svoju správu a pošlite nám ju